środa, 16 wrzesień 2015 19:22

Odwiedziliśmy Dom Matki

W godzinach porannych 12 września wyruszyliśmy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę. Ponad 40 osób z modlitwą i śpiewem na ustach podróżowało do domu Matki.

 

Pogoda zrobiła nam miłą niespodziankę. Zostawiliśmy deszczowy Płock i cały dzień spędziliśmy w promieniach jasnogórskiego słońca. Po dotarciu na miejsce udaliśmy się do kaplicy Matki Bożej na prywatną modlitwę. Po niej uczestniczyliśmy we Mszy św. w kapicy Cudownego Obrazu. Po Mszy św. przeżyliśmy Drogę Krzyżową na wałach Sanktuarium. Mimo, iż spotkaliśmy na Jasnej Górze "morze" ludzi nie przeszkodziło to nam w osobistym spotkaniu z Maryją i powierzeniu Jej naszych spraw.

W drodze powrotnej udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach. Tam doświadczyliśmy spotkania z Maryją czczoną jako Uzdrowienie Chorych. W tym malowniczym miejscu zostawiliśmy wszystkie dolegliwości ciała. Każdy otrzymał "winko" Maryi.

W radosnej i rozśpiewanej atmosferze powróciliśmy w godzinach wieczornych do Płocka. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie i zapraszamy na kolejne duchowe wyjazdy.

Zapraszamy do galerii zdjęć z Pielgrzymki.

ks. Łukasz