czwartek, 14 styczeń 2016 00:00

Święto Trzech Króli pełne atrakcji!

W naszej parafii Uroczystość Objawienia Pańskiego przeżywana jest bardzo aktywnie. Postawioną przez mnie tezę s pewnością potwierdziłby dzieci, które tego dnia przeżywają losowanie 3 królików z szopki bożonarodzeniowej oraz w tym roku (po raz pierwszy !) dwóch pluszowych misiów.

 

Przez cały okres świąteczny do specjalnie przegotowanego naczynia dzieci wrzucały losy na wymarzonego zwierzaka lub pluszaka  - jak wielu z nich mówiło. Losowanie odbyło się po Mszy św. o godz. 11.00. Emocje były ogromne, dzieci z wielką nadzieją czekały na wyniki losowania. Każdy chciał okazać się zwycięzcą. Ostatecznie zarówno króliki jak i misie znalazły właścicieli. Niektóre dzieci posmutniały, pojawiły się nawet małe łezki. Jednak głowa do góry :-) za rok może się uda !!!

O aktywności Święta Trzech Króli świadczy także to, że w tym dniu na spotkaniu opłatkowym gromadzą się członkowie różnych grup działających w naszej parafii. Jest to okazja do złożenia sobie życzeń, a także do podziękowania tym, którzy aktywnie angażują się w życie parafialne.

Zapraszamy do naszej Galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć kilka zdjęć z wydarzeń 6 stycznia.

ks. Łukasz