poniedziałek, 05 maj 2014 20:04

Zapraszamy na Pielgrzymkę autokarową do Rzym i Włoch w dniach: 05 - 14 lipca 2014 r.

Serdecznie zapraszam na Pielgrzymkę do Rzymu i Włoch. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Będzie ona naszym dziękczynieniem za kanonizację św. Jana Pawła II. Ponadto połączona jest ona z zwiedzaniem najważniejszych miejsc we Włoszech oraz z wypoczynkiem nad Adriatykiem.

Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną.

ks. Łukasz Kubisiak.

Poniżej zamieszczam plan szczegółowy Pielgrzymki:

WŁOCHY

PADWA – ASYŻ – RZYM – MONTE CASSINO - SAN GIOVANNI ROTONDO LANCIANO – WENECJA

WYPOCZYNEK NAD ADRIATYKIEM

PIELGRZYMKA 10 – DNIOWA

NAWIEDZENIE GROBU św. JANA PAWŁA II

Termin: 05-14.07. 2014 R.

ORGANIZATOR: PARAFIA ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA W PŁOCKU

 

Dzień 1 –Rozpoczęcie pielgrzymki o godzinie 5.00. Przejazd do Czech. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.  

Dzień 2 –Śniadanie. Trasa widokowa przez Alpy. Po południu dojazd do PADWY. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego oraz spacer z uświadczeniem Placu Prato Della Vale. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 Śniadanie. ASYŻ. Bazylika św. Franciszka, Santa Maria degli Angeli, kościół  św. Klary, Ratusz. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.

Dzień 4 –Śniadanie. RZYM. Udział w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym. Zwiedzanie: Koloseum, Forum Romanum, Palatyn, Plac Wenecki. Fontanny i place rzymskie rzeczywisty swój urok i niepowtarzalny charakter posiadają po  zapadnięciu zmroku. Fontanna di Trevi, Rzeczna, Plac Navona, Schody  Hiszpańskie, to miejsca wieczornego zwiedzania stolicy Italii. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5 - Śniadanie. RZYM. Bazyliki: św. Piotra, św. Pawła,św. Jana na Lateranie, Santa Maria Maggiore, Katakumby. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6 –Śniadanie. MONTE CASSINO. Zwiedzanie klasztoru Benedyktynów i cmentarza żołnierzy polskich. Następnie przejazd nad ADRIATYK. Zakwaterowanie w hotelu. Po południu – wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7 –Śniadanie. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Uświadczenie miejsc związanych z życiem i działalnością Ojca Pio.Po południu – wypoczynek nad ADRIATYKIEM. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.  

Dzień 8 - Śniadanie. LANCIANO. Odwiedzenie kościoła franciszkanów z relikwiami Cudu Eucharystycznego. Dalej - przejazd trasą widokową brzegiem Adriatyku.  Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9 - Śniadanie. WENECJA. Przejażdżka tramwajem wodnym w okolice centrum. Most Westchnień, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto. Następnie przejazd bezpośrednio do Polski.

Dzień 10- Zakończenie pielgrzymki w godzinach popołudniowych.

Koszt: 1900zł

Zakwaterowanie: hotele ***, pokoje 2, 3- osobowe z łazienką – 8 noclegów;

Transport: autokar klasy zachodniej (klimatyzacja, video, WC, barek);

Zwiedzanie: na całej trasie grupą opiekuje się pilot oraz w Rzymie – przewodnik miejscowy;

Ubezpieczenie: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków;

Wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji.

Bilety wstępu oraz dodatkowe koszty związane z realizacją programu: płatne;170 EURO(m.in. przejazdy komunikacją miejską w Rzymie i S.G. Rotondo, wypożyczenie sprzętu audio w bazylikach, przejazd tramwajem wodnym w Wenecji, opłaty wjazdowe do miast, przewodnicy).

Kwota wyrażona w EURO nie ulega zmianie i stanowi część kalkulacji ceny, w ramach której zawierają się wymienione opłaty.

ZGŁOSZENIA DO KS. ŁUKASZA KUBISIAKA TEL. 797294392

 

Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL. 89-410 Więcbork ul. Gdańska 13.

Tel./faks 052 389-98-90, tel. kom. 502 688-980. NIP: 558-100-11-78. REGON: 091130128.

www.novumtravel.pl; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.