Ogłoszenia parafialne

 

Ogłoszenia parafialne

I Niedzielę Adwentu

2 grudnia  2018 r.

 

 

 1. Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Krzysztof Jędrzejewski. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji i Prowadzącego. Zachęcamy do udziału. Plan rekolekcji znajduje się w aktualnościach strony. Prosimy także o zgłaszanie osób chorych i cierpiących do których 21 grudnia od godz. 8.30 udamy się z posługą sakramentalną.

 

2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dzieci przynoszą medaliki do poświęcenia.

 

3. Zapraszamy za Nabożeństwa adwentowe - Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. Prosimy o przynoszenie lampionów. Dzieci z lampionami zapraszamy na Roraty we wtorek i czwartek na godz. 18.00.

 

4.  Zwracamy się z prośbą o podarowanie do kościoła dwóch 6 metrowych choinek na czas Bożego Narodzenia. Jeśli ktoś chciałby przekazać choinkę prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.

 

5.  W sobotę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

 

6. Pan Organista Arkadiusz roznosi opłatek w naszej parafii. Prosimy o życzliwe przyjęcie Go. Dziękujemy Mu za Jego pracę, zaangażowanie w naszej parafii. W tym tygodniu opłatek będzie roznosił na ulicach: 

Środa godz. 16.00 - ul. Imielnicka i Wodna

Czwartek godz. 16.00 - ul. Norbertańska, Grabówka i Paśniki

Piątek godz. 16.00 - ul. Południowa i Sadowa

Sobota godz. 9.00 - ul. Rzeczna i Różana.

 

7.  W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. i od 15.30. Z racji na wyjazdy przed Świętami do chorych w tym dniu wyjazdów nie będzie.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.